Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-1835 (4860101)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:19 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Міжбудинковий провулок, що розташований між вул. Мстислава Скрипника та Василя Липківського, не має назви та балансоутримувача. На ділянках біля новобудов дорожнє покриття цього провулку прибирається та має охайний вигляд. На ділянці даного провулку, що межує із будинком за адресою вул. Василя Липківського 16 з тильної сторони, дорожнє покриття провулку не прибирається та має захаращений вигляд. Дана територія провулку знаходиться навпроти приміщення хостела «Глобус», який розміщений на першому поверсі даного будинку.
Прошу визначити балансоутримувача дорожнього покриття міжбудинкового провулку, що розташований між вул. Мстислава Скрипника та Василя Липківського, та вжити організаційні заходи щодо утримання та прибирання дорожнього покриття даного провулку.