Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-1738 (4860119)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [в.о. Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
На протязі тижня вимушені спостерігати з вікон сміттєзвалище..
Чому не вивозять сміття.
перше фото зроблене 7 березня, друге 13 березня - ситуація не змінна.
І така картина у дворах навколишніх будинках спостерігається також.
Чому я маю сплачувати за вивіз сміття, яке не вивозять?