Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-9250 (4860167)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність каналізаційних люків та решіток на проїжджих частинах
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На перетині вулиці Бульварно-Кудрявської та Обсерваторного провулку (навпроти будинку №20, вул. Бульварно-Кудрявська) знову відчинений каналізаційний люк, немає жодного попереджувального знаку! На мою попередню скаргу відреагували, проте станом на сьогоднішній день попереджувальний знак прибрали, а каналізаційний люк все одно відчинений!