Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4725 (4860183)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу якомога швидше нанести дорожню розмітку на провулку Радищева починаючи від перетину ”провулок Радищева / вул. Миколи Василенка” і допоки вистачить ресурсів.

Раніше (23 Червня 2017 / Л-9795) та (16 Листопада 2017
Л-20756) по цьому питанню надавалась така відповідь: ”на пров. Радищева виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки буде проводитись після виконання необхідних ремонтних робіт на дорожньому покритті ”, а пізніше ”з настанням несприятливих погодних умов для виконання робіт із нанесення дорожньої розмітки, особливо в нічний час коли вони виконуються, зазначені роботи у поточному році припинено. ”
Наразі ремонтні роботи були виконані 6 місяців назад, і погодні умови налагодились, але дорожня розмітка не нанесена .

Провулок на різних проміжках має то односторонній, то двосторонній рух. Нанесення розмітки значно зменшить ризик появи ДТП та збільшить зручність пересування автомобілістів.

Місце зображене на фото.