Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4729 (4860236)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:ЖЕД - 513 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня,
В дворі будинку, де я проживаю, за будинком по вул. Полярна 8Е, є площадка, де всі масово вигулюють собак.
В мене пропозиція в районі цієї площадки поставити тримач для мішків для мусору та контейнери для їх збору, для можливості тримання площадки в чистоту! Дякую!