Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-7081 (4860261)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Пропозиції та зауваження щодо налагодження роботи ЖКГ
Відповідальний:ЖЕД - 2 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу на те, що після розміщення скарг на порталі 1551, з боку працівників КП ””Кер. комп. Святошинського р-ну” 801 ЖЕД-2 здійснюються погрози про припинення послуг з обслуговування будинку. Після розміщення звернення Г-6762 (Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття) майстер дільниці особисто прийшла сваритись і доказувати що нібито ніяких порущень в наданні послуг немає і погрозила про припинення послуг і сказала , що всі двірники звільняться, якщо ми будемо розміщувати скарги. Прошу створити комісію та проінспектувати результати роботи КП ””Кер. комп. Святошинського р-ну” 801 ЖЕД-2 на нашій території. Запрошуємо відвідати територію особисто начальника з питань житлово-комунального господарства міста Києва . Прошу звернути увагу на погану організацію роботи по обслуговуванню будинків та території. Прошу звернути увагу на той факт, що:
1 -прибирання підЇ”здів не проводиться згідно графіку (так як, зі слів майстра, немає кому обслуговувати і двірники написали заяву про відмову від виконання данної послуги). Прошу зробити перерахунок і перевірити контролюючим відділом: чи за кожен місяць здійснено такі перерахунки починаючи від 01-07-2017.
2-Погано організована робота по вивезенню сміття та ТПВ (на території постійно лежить багато сміття: папір, поліетиленові пакети та пляшки , дошки, залишки меблів) - А це результат поганої організації збору сміття: не біля кожного підЇїзду присутні сміттєзбірники і по території розподілені не рівномірно. Двірнинки прибирають і носять дошки та залишки меблів руками, але ж керівництво повинно організувати спеціальний контейнер та транспорт .
3-на території ніколи не проводилися роботи по благоустрою: ніколи не сіяли траву чи садили нові дерева, не засфальтовано і не відновлено жодної пішохідної доріжки (а за обслуговування йдуть кошти мінімум від 4 будинків: Зодчих ,28 Лит-Вольгемут 5,5А,5Б).
4-зовсім не організована робота по виявленню та усуненню недоліків сантехнічних та електричних комунікацій в будинку: в жахливому стані всі каналізаційні мережі та електрична проводка на стояках .
5- не всі димовентиляційні канали покриті листами металу і вода руйнує несучі стіни. В жахливому стані покрівля.
6-біля гаражів, близько біля спорт майданчика, стоять залишки розбитих кирпічних стін і бетонні брили, які просимо прибрати все 5 років, але чуємо тільки відмову за різних причин.
Просимо розглянути питання про заміну керівників та майстрів дільниць.