Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-5637 (4860482)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Питання для переадресації за належністю
Відповідальний:КБУ ”Контактний центр міста Києва” [в.о. Верес Леся Іванівна]
Дата контролю:19 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

14.09.2017 року при загадкових обставинах помер мій батько Денисюк Борис Зосимович. Причина смерті не була встановлена, оскільки тіло батька на наступний день повністю згнило.
У зв’язку з даною подією було відкрите кримінальне провадження № 12017100040012748 по ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

21.09.2017 року була відкрита спадкова справа, номер у спадковому реєстру №61266225, реєстратор Десята Київська державна нотаріальна контора. Для відкриття справи мною була подана заява з проханням вжити всіх заходів, направити відповідні запити до встановлення майна спадкодавця, яке йому належало на момент смерті – вклади в банках, будинки, земельні ділянки, транспортні засоби тощо, тобто все рухоме і нерухоме майно/копію заяви додаю/. З моменту смерті батька минуло шість місяців і я звернувся до нотаріальної контори з проханням видати свідоцтво про право на спадщину. Однак співробітниця контори мені повідомила, що майно спадкодавця не встановлено. Так наприклад, на запит до Національного Банку України, що до наявності рахунків померлого у банках (депозитних, кредитних, інших операцій), мені була надана відповідь, що Нац. Банк таку інформацію не надав /фото копію відповіді додаю/. Також державна нотаріальна контора не встановила наявність у спадкодавця рухомого майна (автомобілі, човни..) та не рухомого майна (будинки, земельні ділянки, тощо..).
За шість місяців співробітниками не були вжиті необхідні заходи для встановлення майна спадкодавця. Більш того, з мене вимагали матеріальну винагороду за цю роботу.
У зв’язку з вище викладеним, прошу взяти до уваги дану ситуацію та провести перевірку на предмет корупційної діяльності співробітників Десятої Київської державної нотаріальна контори. Зобов’язати співробітників Десятої Київської державної нотаріальна контори належним чини вести спадкову справу №61266225 і встановити все рухоме та не рухоме майно, яке належало спадкодавцю після чого видати мені свідоцтво про право на спадщину на таке майно, як рідному сину померлого і єдиному спадкоємцю.