Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-3584 (4860523)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність каналізаційних, водопровідних люків
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ та ВЖФ [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго часу доби! Між будинком 3-А по вулиці Стражеска академіка та дитячим садочком 255 (метрів 20-30 від входу до садочка ) біля стежки декілька діб відсутня кришка люка. Дірку закрили тонкими дошками, але чи на довго - щодня там бігають діти, які повертаються стежкою зі школи, поки багнюка - вони не забігають на зелену зону, але ж діти всяке можуть. Прошу прийняти міри!!!!
На фото виділила те місце, де люк відсутній.