Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-7728 (4861768)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу прибрати сміття на зупинці громадського транспорту ”Лисогірська” (пр-т Науки 42/1), що знаходиться на перетині з вул. Блакитного по парній стороні проспекту. Наразі там дуже брудно.