Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-8288 (4861830)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Відділ освіти [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:30 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Від імені батьків учнів школи СШ № 87 імені О.Довженка звертаюся з клопотанням щодо роз’яснення ситуації, яка склалася з земельною ділянкою у дворі нашої школи за адресою вул. Антоновича 4/6. У безпосередній близькості до будівлі нашої школи № 87, а також ДНЗ № 92, який розташований поруч у цьому ж дворі, комунальними службами було знесено гаражі, причому без відповідного облаштування майданчика будівельних робіт згідно з нормами техніки безпеки, але за присутності порядка 40 невідомих чоловіків, які налякали школярів та дошкільнят, що прямували зранку 27 лютого поточного року до своїх навчальних закладів. Наразі цей невеличкий пустир огороджено стрічкою. Його відстань до входу в школу, а з іншого боку до нашого спортивного майданчику не перевищує 4-5 м нашої пришкільної дільниці. Батьківську громаду хвилюють питання: у чиїй власності наразі перебуває ця земельна ділянка, кому раптово стали заважати гаражі, що розташовувалися на цьому місці більше 30 років, яким чином місцева влада планує впорядкувати цю територію, що безпосередньо межує з двома навчальними закладами, і які є плани стосовно її подальшого використання. Зважаючи на прецедент з ліцеєм № 142, постійними рейдерськими атаками на земельні ділянки в центрі Києва, викликає занепокоєння можливий розвиток подій, який може негативно вплинути не тільки на безпеку наших дітей, але й на нормальну реалізацію навчального процесу в школі та дитячому садочку. З нетерпінням чекаємо на роз’яснення. З повагою, Юлія Георгіївна Підіпригора, мати двох учнів СШ № 87 імені О.Довженка м. Києва.