Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-15291 (4861945)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу встановити знак 5.31 при заїзді з вул. Гарматної в бік будинків 38, 38-а, та парку Орлятко, так як водії вважають житлову зону дорогою (тротуар відсутній), і пройти безпечно до будинків, та до парку Орлятко виявляється дуже складно. Відсутність даного знаку наражає на небезпеку пішоходів, та може призвести до трагічних наслідків.