Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-7737 (4862014)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 110 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу зробити крите місце (цільне до даху з двох боків + дах + на 1/3 крите зі сторони викидання сміття) для сміттєвих контейнерів. Наразі сміття, що не вміщується в контейнери під час опадів змішується зі снігом або мокне під дощем, в наслідок чого його або не можуть прибрати в контейнери, або токсична жижа стікає в калюжі. також сміття розноситься по окрузі під час вітрів.
Хочу зазначити, що сміттєві баки знаходяться поряд з дитячим садочком та дитячим майданчиком - діти повинні дивитись на гарне, а не на звалище сміття!
Також хочу зазначити, що сміттєві баки знаходяться впродовж гаража ЖЕД-110, де утримуються трактори і гроші на облаштування гаражу постійно виділяються, тому впевнена, що виділити кошти на подовження даху та стін цілком можливо.
на фото додаю вид з дитячих майданчиків (дит. садка та місцевого значення)