Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-15316 (4862177)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:31 Березня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Забудова з порушеннями норм благоустрою малими архітектурними спорудами (далі по тексту МАС) та засмічення проходів переносною рекламою, а саме:
на перетені вулиць Ревуцького та Декабристів (файл-мапа з визначенням місця додається), 13/03/2018
було вирито ров під фундамент МАС з захватом пішохідної доріжки, тепер прохід для людей поспішаючих на роботу становить менше двох метрів, це не враховуючи облаштованих входів в ці МАСи з цієїж пішохідної доріжки. До забудови МАСами, ширина пішохідної доріжки була 3метри.
Також прошу звернути увагу на те що арендатори цих МАС ще загороджують пешохідну доріжку переносною рекламою, так що пройти двум людинам одночасно взагалі неможливо.

Прошу, Вас вжити заходів з усунення даної проблеми та недопущення в подальшому порушень данного характеру.