Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-1539 (4862245)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП УЗН [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:19 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Необхідно прибрати сміття на перетині вулиць Нижній Вал та Костянтинівській.

Судячи з усього, сміття на цьому місці не прибиралось з минулого року.