Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-8318 (4862275)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”ШЕУ по ремон. та утрим. автомобільних шляхів та споруд на них Дарн. району” [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Повторне звернення

На скільки я зрозумів, відповідальна особа вирішила не перейматися вирішенням самої проблеми огородження пішохідного переходу від недобросовісних водіїв-паркувальників, а перекласти відповідальність на службу поліції м. Київ

Евакуації автомобілів, яка між іншим так і не відбулась, не вирішить проблему як таку. На це місце завтра ж стануть інші автомобілі - чи потрібно рапортувати кожен випадок?

Додаю фото від учора (13 березня 2018 року) де автівки припарковано вже у 2 ряди


Звернення буде оновлюватись, поки не буде прийнято відповідні міри по огородженню пішохідної зони


***

Щоб запобігти незаконному паркуванню авто, прошу огородити пішохідний перехід на перехресті в. Чавдар біля банку ”Аркада”

Наглядне фото проблеми прикріплено до звернення