Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-7185 (4862312)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Взаємовідносини з сусідами
Відповідальний:ЖЕД - 2 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день!
За адресою м.Київ, вул.Маршала Малиновського, буд. 13, кв.13 у вересні місяці був потоп з вини ЖЕКа. Я вже писала скаргу до вашої служби. Обіцяли, що допоможуть мені у вирешенні питання. Але з боку ЖЕку ніяких дій немає. Вони вже півроку обіцяють скласти смету завдіяної шкоди. ЖЕК нічого не робить, а тим часом після потому в моїй квартирі по всіх стінах на кухні та в кімнаті росте грибок,у ванній кімнаті стеля вся в плісняві. Кожної неділі я ходжу до ЖЕку, але вони завжди находять відмовки. Навіть смету скласти не можуть, тим паче ніх то нічого не відшкодовує.
Будь ласка, допоможіть з вирішенням цієї проблеми.
Також вже цілий місяйь у нашому під’їзді відсутнє постачання гарячої води. Інколи вона з’являється, коли сусіди, у кого не має лічильника довго спускають воду. А як бути тим, в кого він є. Ми платимо великі гроші за холодну воду, яка має бути гарячою. Зверталися до ЖЕКу, але жодних пояснень і дій.
Будь ласка, зробіть щось.
Дякую.
З повагою, Владислав Тищенко.