Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-3652 (4862314)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ЖЕД - 3 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня, прошу розглянути звернення.
У нашому домі за адресою: вул. Зодчих, буд. 38 (другий під’ізд) вже більше року періодично виникає проблема протікання каналізаційних труб у підвалі. Наразі, станом на 14 березня 2018 року, більше двох тижнів у під’ізді стоїть запах каналізаційних відходів, який посилюється з кожним днем. Я проживаю на четвертому поверсі, та й на нашому поверсі неможливо знаходитися за межами квартири-через їдучий запах відходів каналізації.

В теплу пору року при протіканні каналізації у під’ізді масово заводяться комарі, відповідно у квартирі їх теж дуже багато.

Ми із сусідами кожен раз при виникненні проблеми подаємо заявки за номером (044)-290-92-70 , але дане протікання якщо на тиждень-два усувається, то через два тижні знову рочинається. Або ж ніяк не вирішується.
Прошу проконсультувати мене що робити в такому разі, коли РЭО-6 КМП СВЯТОШИНСКОГО Р-НА не хоче або не може владнати дану проблему, так як уже більше двох неділь жильці під’ізду дихають даними випарами, що є антисанітарією і небезпечно для здоров’я.

Дякую.