Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-8330 (4862404)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 508 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Біля входу до 231 школи зі сторонки будинку вул. Богатирська, 2а постійна калюжа та бруд, оскільки там постійно незаконно паркуються автівки, що приїжджають на футбол на сусідньому стадіоні. Необхідно забезпечити благоустрій цієї ділянки - бажано, обмежити площу відкритого грунту, адже під час будь-якого дощу там завжди непрохідні калюжі. Потрібне рівне дорожнє покриття пішохідної доріжки вздовж паркану.
Це єдиний прохід в даній місцевості, щоб обійти, треба пройти велику відстань, біля іншого входу так само завжди калюжі і там теж неможливо пройти.