Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ц-607 (4862590)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ кадрів [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Звернення громадян вимагають якіснішого опрацювання від виконавців
Про це йшлося під час наради під головуванням першого заступника голови Деснянської райдержадміністрації Віктора Крохмалюка та керівника апарату Ольги Машківської стосовно якісного опрацювання звернень громадян, які надходять через КБУ «Контактний центрі міста Києва».
Ця інформація сьогодні поширена на інформаційному сайті Деснянської РДА. Я рахую це глузуванням, інакше назвати не можу. Поясняю:
Криміногенна ситуація в нашому районі важка, що констатує навіть керівництво Нацполіції. Разом з тим я не бачу занепокоєності з цього приводу зі сторони влади, а саме керівництва Деснянської РДА (неякісна робота дільничих інспекторів, яких мешканці навіть не знають, відсутність пішого патрулювання, відсутність превенції з неповнолітніми і т.д.).
З цього приводу я звертався до керівника району (електронне звернення Ц-349 від 12.02.18), а раніше на особистому прийомі у голови РДА Заболотного Г.В. я звертав його увагу на цю проблему. З часом мені надійшла відповідь, що питання незадовільної роботи Нацполіції на території району до компетенції Деснянької РДА не належать!!!
Будучи невдоволеним відповіддю, я звернувся з проханням в межах ЗУ «Про доступ до публічної інформації» надати мені в електронному вигляді посадові інструкції Голови РДА та головного спеціаліста по роботі з правоохоронними органами (електронне звернення Ц-467 від 28.02.18) з метою спростування примітивної думки керівництва району та документальним доведенням, спираючись на посадові інструкції, що безпека громадян це і є один з напрямків роботи Заболотного Г.В. та його безпосереднього підлеглого спеціаліста по роботі з правоохоронними органами Рожкова (за розподілом обов’язків).
14.03.18 всупереч термінам передбаченим ЗУ «Про доступ до публічної інформації» мені надійшла відповідь. Ознайомившись з обов’язками цього «спеціаліста» (обов’язки голови РДА мені навіть не надали), констатую, що позиція голови РДА Заболотного Г.В. стосовно громадської безпеки громадян району і небажання надавати оцінку якості роботи підрозділів Цацполіції в нашому районі – це прояв некомпетентності керівника, або небажання належним чином відноситися до виконання службових обов’язків.
Прошу розібратися та вжити відповідні заходи до особи яка не надала мені посадову інструкцію голови РДА, а решту звернення виконала з порушенням термінів передбачених ЗУ «Про звернення громадян»