Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-7228 (4863082)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 503 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня!

Під‘їздні доріжки до житлового будинку пр-т Героїв Сталінграду, 19А знаходяться у жахливому стані, особливо в‘їзд зі сторони пр-ту Героїв Сталінграду. Автомобілісти просто руйнують свої авто. Якщо є припарковані авто, проїхати не через величезні ями неможливо!!! У жахливому стані автостоянка перед будинком (за почтовим відділенням 04210).

Велике прохання провести хоча б ямковий ремонт і залатати величезні ями на під‘їздних доріжках та на стоянці перед будинком (за почтовим відділенням 04210).

Дякую заздалегідь
З повагою
Андрій