Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-15427 (4863103)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Перед НТУ (киквидзе 42) на светофоре провалилась дорога, оградили забором и оставили 1 полосу для автобусов и машин специально чтоб останавливалось движение и была длинная тянучка. Просто МЕРЗАВЦЫ.