Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-9474 (4863140)
Зареєстровано:14 Березня 2018
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:КП ”УЗН” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

було зроблено благоустрій перед зимою і поставлено палки, які не перешкода для машин і людей. пропоную газон привести у порядок ще раз до весни і якось нормально огородити