Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-5254 (4912872)
Зареєстровано:14 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ та ВЖФ [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:19 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.
Прошу навести лад на прибудинковій території, а саме прибрати сміття.
Також, в котрий раз прошу встановити накрите огородження сміттєвих баків, що знаходяться за гуртожитками НАУ, у вітряну погоду на даній відкритій території з них роздуває велику частину сміття, що потрапляє на приватну територію, дитячі майданчики та зони відпочинку населення району.