Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-7931 (4913330)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:30 Квітня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Не працює (на 17:00 14.04)червоний сигнал світлофору для пішоходів (на обох світлофорах) через вул. Овруцьку на перехресті з Делегатським провулком. Трохи не потрапив під машину, тому що машинам горів зелений, а пішоходам нічого не горіло. Зелений сигнал працює. Не зрозуміло нащо там взагалі поставили світлофори. Статистику по ДТП дивились? Там були проблеми з безпекою руху без світлофорів? Хтось миє гроші на світлофорах? Чи виробники світлофорів дають хабарі, щоб їх ставили де треба і де не треба? У мене знайомий працює у фірмі, яка їх виробляє. Їх власник здається армянин. Армяни і корупція - це синоніми.
Коротше, вирішіть проблему з світлофорами, або взагалі їх приберіть звідти.