Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10131 (4913336)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:30 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Дорожнє покриття за адресою вул. П. Заломова (особливо біля буд.2) знаходиться в неналежному стані: містить осідання вибоїни, ями та різні деформації, наявність яких ускладнюю рух транспортних засобів, пошкоджує транспортні засоби жителів та відвідувачів Києва та більш того - ставить під загрозу безпеку всіх учасників руху.
Окрім цього дорожнє покриття за адресою вул. П. Заломова, буд.2 знаходиться у забрудненому стані вже не перший рік. Неприпустимим є наявність таких доріг у столиці України.
Згідно вимоги Державного стандарту дорожнє покриття не повинно мати пошкоджень (руйнувань,деформацій та уражень), що впливають на безпеку дорожнього руху.
Враховуючи вищевикладене: Прошу:
1. Здійснити ремонт дорожнього покриття за адресою м. Київ, вул. П.Заломова.
2. Здійснити прибирання покриття за адресою м. Київ, вул. П.Заломова, б.2 (в районі будинку 2).
2. Про результат розгляду скарги повідомити адресату.
До скарги додаються фото дорожнього покриття.