Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-6938 (4913371)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:20 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доводжу до вашого відома, що у дворі будинків за адресою Ружинська 8, 10 та 12 скалалася потенційно пожежно-небезпечна ситуація. На протязі отанніх тижнів невідомі особи скидають сміття, у дворі, за будинком (Ружинська 10), в тому числі і сухе гілля та листя, що може спалахнути кожної миті. Окрім цього, біля смітника накопичилось багато іншого різноманітного сміття (в тому числі і будівельні матеріали, гумові колеса, тощо), яке ніхто не прибирає впродовж тривалого часу.
Прошу якнайскоріше вжити необходніх заходів щодо прибирання территоріі у дворі будинку за адресою Ружинська 10.