Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10141 (4913400)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ЖЕД - 8 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:30 Квітня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Несанкціоноване знесення зелених насаджень
На прибудинковій території будинку № 7 по вулиці Михайла Котельникова невстановленими особами здійснюється знесення зелених насаджень.
Прибудинкова територія завалена дрібними зрізаними гілками
Зрізані гілки великого діаметру розкрадаються зазначеними невстановленими особами ймовірно на дрова.