Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11384 (4913404)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Черній Віктор Данилович]
Дата контролю:30 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
Прошу Вас позначити перехрестя біля сзш 101 дорожньою розміткою ( зебра) та пристроями примусового обмеження швидкості оскільки, після того, як побудували будинок за адресою вул. Коперніка,3 , з прибудинкової території було зроблено виїзд з обмеженою огдядовістю. Це призводить до того, що водії не бачать школярів, що йдуть до/із школи. Неодноразово спостерігала, як водій буквально в сантиметрах від чиєїсь дитини встигав загальмувати. Додаю фото дороги.
Дякую за розуміння.