Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10181 (4913938)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:30 Квітня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прохання до керівництва КП ”Київміськсвітло” пронумерувати стовпи вуличного освітлення на балансі вашого підприємства перебувають по вул І.Пулюя та Кадетський гай (Турецьке містечко).