Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13698 (4914057)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:18 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу вивезти сміття з урни, яка встановлена поруч з клумбою, а також все сміття, що відпочиваючи залишили поруч біля урни і ліхтаря. Сміття не вивезене ще з Пасхи.