Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13709 (4914147)
Зареєстровано:15 Квітня 2018
Тема звернення:Порушення правил тиші (після 22:00)
Дата контролю:30 Квітня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На будівельному майданчику, за адресою вул. Миколайчука, 16, проводяться будівельні роботи у вихідні дні, а саме (в тому числi, як i у iншi вихiднi та свята) 14 та 15 квітня 2018 року., чим порушується спокій мешканців прилеглих будинкiв та мешканцiв мiкрорайону - мiй спокiй особисто в тому числi.
15.04 у неділю, будівельні роботи почались о 7:30 ранку, це порушення будь-яких моральних норм та права на повноцінний відпочинок! З грудня місяця мешканцям Березнякiв немає спокою, немає змоги повноцінно відпочити у власній оселі та у парку, який, мiж iншим, є також рекреацiйною зоною!
Мешканцi Березнякiв неодноразово з цього приводу до КМДА, але жодної дії з вашої сторони так не відбулось, забудовник як працював у вихідні та святкові дні, так і працює! Вибачте, але скільки це може продовжуватись? Вимагаю зупинити цей безлад, відреагувати на моє звернення та вирішити дану проблему у законний спосіб, бо терпінню мешканців вже приходить кінець!