Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-5876 (4914200)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:КП «Київреклама» [в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Відповідно до п.42 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених КМУ від 29.12.2003 #2067 та п.13.9.1-3 Порядку розміщення реклами в м.Києві, затвердженного рішенням КМР від 22.09.2011 #37/6253, розповсюджувач зовнішньої реклами виконує роботи з розташування рекламного засобу без пошкодження архітектурних деталей, конструктивних елементів будинків та споруд, підземних та наземних комунікацій, елементів благоустрою та з поновленням _фітодизайну прилеглої ділянки_ та відповідає за експлуатацію і утримання засобу в належному санітарно-технічному стані. Неодноразово машина для заміни реклами під’їзджала на газон, тим самим порушуючи фітодизайн прилеглої ділянки. Рекламний засіб розміщен південніше зупинки АТС трамваю 8. Прошу привести газон до нормального стану, а зміну реклами проводити без заїзду на газон.