Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-3123 (4914214)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Благоустрій поховань та їх санітарний стан
Відповідальний:Управління ритуальних послуг [Науменко Дмитро Володимирович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Сьогодні, 15.04.2018р., відвідали лісове кладовище, як же були здивовані та шоковані звалищами відходів, які валяються по всьом периметру кладовища!
Таке враження, що сміття не вивозилось з кладовища усю зиму та весну, контейнерів для сміття не видно під завалами, сказати, що це люди нанесли - це смішно, адже були з сім’єю о 7ій годині ранку, коли ще не було багато людей, та й сморід стоїть такий, як на звалищах! Води, щоб помити оградки та полити квіти на могилках, також не було, в резервуарах для води стоїть іржава, гнила та затхла вода.
Коли я робила фотографіі, щоб написати скаргу, та показати всій країні як працюють комунальники, то проходячи повз мене люди всі підтримували, та пропонували написать петицію, та підписати її!
Подивіться будь ласка на фото звалищ на кладовищі і дайте будь ласка відповідь на питання: чому ніхто не стежить за порядком у місті Києві???? Для того, щоб поховати рідних, то требя заплатити чималі грощі, так якщо ж вони не йдуть на благоустрій кладовища, то до кого в кишеню йдуть ці грощі???? Я сфотографувала тільки в деяких місцях, а сміття лежить по всьому периметру!