Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13729 (4914223)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Між будинками №2 та №4 на зеленій після комунальних робіт залишено купу піску і не розрівняна територія, утворені величезні бугри і ями. ВИМАГАЮ ВІДНОВИТИ НОРМАЛЬНИЙ СТАН ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ за адресою вул. Мартиросяна 2-4!!! Згідно з законом ”Про звернення громадян” прошу надати відповідь у зазначений законом термін на поштову адресу, яка вказана в реєстраційних даних. Дякую!