Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13734 (4914228)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Паркування авто на зеленій зоні прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [Шкуро Максим Юрійович] виконавець: сайт-Прокопенко О.Ю.--друк!-відправили!
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Між будинками №2 та №4 на зеленій зоні постійно паркують автомобілі, що призводить до нищення території зеленої зони, пошкодження елементів бардюрів та утворення величезних бугрів і ям. Відписки, що нема коштів присилати також не треба, так як кошти на реконструкцію прибудинкових територій виділяють з міського бюджету, а в бюджет кошти потрапляють від громадян, які сплачують за комунальні послуги та податки!!! ВИМАГАЮ ВСТАНОВИТИ ОГОРОДЖЕННЯ ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ за адресою вул. Мартиросяна 2-4!!! Згідно з законом ”Про звернення громадян” прошу надати відповідь у зазначений законом термін на поштову адресу, яка вказана в реєстраційних даних. Дякую!