Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-4677 (4914244)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Аварійний, травмонебезпечний стан утримання об’єктів благоустрою
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:26 Квітня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Добрий день, просимо Вас всіма жителями нашого будинку прибрати величезну звалку будівельного сміття і головне Сміття після проживання людей-божів. Вони там жили прошле літо та осінь, після зими як зійшов сніг ми побачили величезну звалку. Після того як там вже завелися криси і почали бігти в будинок, ми зверталися в Жео, на що нам відповіли що то не прибудинкова територія, прибиральники прибирати не будуть, дали тільки яд від крис для подвалу. Рядом знаходиться дитячий майданчик і футбольний майданчик, там бігають діти. Допоможіть будь-ласка вирішити таку проблему з прибиранням і можли обробити той участок від крис, адже вони є розповсюджувачими багатьох страшних хвороб. Дуже дякую