Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11439 (4914302)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Звертаю Вашу увагу на жахливий стан асфальтного покриття на тротуарі по Вул. Максимовича, біля ЖК Паркленд.
Через це там постійний бруд та незручності для Киян.
Проблемні місця знаходяться біля воріт військової частини, навпроти ЖК Паркленд, Близько до зупинки Депо №1.
Ось вже більше ніж пів року з цим нічого не зроблено. Прошу вжити заходів та привести це місце в той стан який відповідає нормам.
В додатку Ви можете знайти фотографіі.


З пов. Іван.