Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-22844 (4914409)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Наведіть лад на газоні та біля нього, розташованому по вул. Немировича-Данченко, біля податкової Печерського району. Довкола усі газони прибрані, а на цьому сміття ще з минулого року. Чому ми маємо постійно дивитись на цей сміттєзбірник. Взимку податкова сніг не прибирала, а тепер і газони не чистить. Хай приберуть!!!!!!