Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10231 (4914743)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 103 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:20 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня.

Звертаюся зі скаргою на стан проїзної частини, що не відповідає ДСТУ 3587–97 «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ,. ВУЛИЦІ. ТА ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕЇЗДИ», а саме має численні пошкодження покриття (фотографії додаю). Скарга стосується відрізку дороги, що з’єднує Задорожний провулок та вулицю Михайла Стельмаха (Голосіївський район м. Києва. Широта: 50,39 Довгота: 30,50). Прошу вашої вказівки відповідному підрозділу КМДА забезпечити ліквідацію наявних пошкоджень.