Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13786 (4914772)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Проведення капітального ремонту у будинку (реконструкція)
Відповідальний:Відділи «КП Керуючої дирекції» [Ковтун Сергій Олександрович], виконавець: Савченко Дмитро Вікторович
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 21 червня 2017 року № 738 (аркуш 251, пункт 5867 Додатку 4 Розпорядження) було виділено 200 000 (двісті тисяч) грн. на капітальний ремонт систем каналізації, централізованого опалення, гарячого та холодного водопостачання у будинку №60 по вулиці Я.Корчака у Шевченківському районі міста Києва.
Згідно з договором підрядник зобов’язався виконати заміну труб систем каналізації та гарячого та холодного водопостачання. Роботи по заміні труб системи каналізації у підвалі будинку були виконані у повному обсягу. Проте заміна старих труб на нові не здійснювалася. З огляду на це мешканці будинку звернулись до Керуючої компанії з проханням розглянути можливість використання коштів, які не були витрачені, для здійснення інших ремонтних робіт у будинку. Зокрема для укріплення фундаменту будинку, під яким у деяких місцях вимито грунт на глибину до 0,4 м (фото просідання грунту додаються). Проте у Керуючій компанії повідомили, що всі роботи, які передбачені дефектним актом, виконано повністю і тому ніяких невикористаних коштів не залишилось.
Оскільки ствердження Керуючої компанії про виконання ремонту у повному обсягу не відповідає дійсності є підстави стверджувати, що під час ремонту виділені кошти у сумі 200 тис. грн. були частково розкрадені, і відбулось це за участю Керуючої компанії Шевченківського району.
У зв”язку із цим мешканці будинку звернулись у Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА з проханням провести перевірку витрачання коштів, які були виділені на ремонт. (Копія звернення у департамент додається.). Проте у відповідь заступник директора департаменту О.Малихін повідомив, що це не їхня справа та порадив звернутись у Шевченківську РДА (копія листа О.Малихіна додається).
З огляду на те, що повідомлення про розкрадання коштів міського бюджету не знайшло належної оцінки у департаменті ЖКІ КМДА, а при розгляді колективного звернення мешканців заступником директора департаменту О.Малихін ще й було порушено вимоги статті 7 Закону України ”Про звернення громадян”, відповідно до якої, якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення, просимо:
1) передати колективне звернення мешканців будинку щодо перевірки витрачання кошті