Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-5942 (4914797)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У подвір’ї будинку за адресою: вул. Липська 12/5, протягом останнього часу утворилися численні підозрілі провали в асфальті.
Фото додаються.
За словами працівника ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС, провали утворилися внаслідок пустот, що ведуть до фундаменту будівлі.
Нажаль, працівники ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС лише засипали сміттям ці ями. Що аніяк не вирішує проблему.
Прошу терміново розібратися у ситуації на предмет - наскільки небезпечними для будинку є дані провали в асфальті та провести необхідні ремонтні роботи.

З повагою,