Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13793 (4914799)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Нивки” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

між домами 7А та 7Б по вул.О.Теліги в осени проводились аварійні роботи, в наслідок чого був зруйнований асфальт та

знищена пішохідна доріжка...

в кінці цієї пішохідної доріжки, вже по вул.О.Теліги,9(у дворі поруч з смітником) теж зруйнований асфальт і не має

доріжки...

питання коли буде постелений асфальт та відновлена пішохідна доріжка?