Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-4696 (4914819)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Аварійний, травмонебезпечний стан утримання об’єктів благоустрою
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день!
по вул. О. Теліги 39 знаходиться пандус приватної медичної лабараторії розташований на території пішохідної зони , за який неодноразово чиплялись та травмувались громадяни та який заважає проходу по пішохідній зоні людям що проживають у сусідніх будинках.
Просимо Вас посприяти у перенесенні або знесення цієї загрожуючої металевої конструкції для того щоб надалі не було травм у дітей та дорослих.