Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-11248 (4914861)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП «Керуюча компанія» (Святошинська РДА) [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброг дня!Прохання вирішити проблемму!Відрізок дороги Гостомельского шосе від Ірпіня(поворот на Горенку)до КП ,до поворота на Окружну,зовсім не освітлений!Як на такій трассі немає жодного фонарного стовпа!Вечором і вночі дуже складно пересуватись в потемках!Ями на дорозі зовсім не видно,машини пересуваються як в тунелі!Прохання,вирішить цю проблему!Поставте фонарні стовби на цьму відрізку дороги!Дуже аварійна ситуація виникає на такій темній дорозі!Ще раз ,від кп на Окружній до Ірпіня(поворот на Горенку) жодного фонарного стовба!зробіть будь ласка освітлення,це ж не сільська грунтова дорога!!!З повагою та з надією!