Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13806 (4914894)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:ГЛ ”Несанкціонована торгівля”
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

на перетинні вул.Олени Теліги,17 та Щусева,3 , поряд зі світлофором та ларьком Аrома каvа стоять ці дві споруди з

мотлоха,на якіх ведуть незаконну торгівлю...півтора місяца тому, там був стіл,який демонтували...так вони знов зробили

собі стіл з підручних ящиків...коли цей шанхай взагалі буде прибраний? .там потік людей чи маленький,особисто в

робочі години,доріжка вузька і коли хтось стає щоб купити чи розгледіти товар,то там взагалі пройти неможливо. ..

дуже хотілось щоб навели порядок якийсь...