Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11480 (4914905)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброе утро Уважаемая Администрация.

Огромная просьба, Пожалуйста - убрать МУСОР, камни у бойлера.

Спасибо.