Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11484 (4914943)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт тротуарної плитки (брущатки)
Відповідальний:ЖЕД - 319 [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Доброго дня!

Після зимового періоду, було пошкоджено тротуарну плитку, при вході у 2 парадне будинку по вул. Радунська 1/10.

Просимо відремонтувати прибудинкову територію.