Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-22949 (4915213)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ЖЕД - 1 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:18 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Вкрадено дві кришки люка біля дитячого майданчика. Між домами номер 27 та 25а вулиці Симиренка.
А також вкрадено одну кришку люка напроти будівлі ЖЕО за адресою пр Ак. Корольова, 10а з боку будинку №12 пр. А. Корольова. Там поряд школа, ходять діти, дитячий майданчик. Це густонаселений район.
Будь ласка, прикрийте хоч плитами, може статися трагедія.
Фото та мапа додаються.
З повагою
Ганна Каліновська.