Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11509 (4915299)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Претензії та зауваження до обслуговуючого персоналу (двірники й т.п.)
Відповідальний:Відомчі організації, ОСББ, ЖБК, тощо []
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Доброго ранку!

Проблема в тому, що біля нашого будинку, конкретно - під вікнами з боку Дніпра, зокрема, це стосується під’їзда № 20, - дуже і дуже брудно!!!!!!!!!

Сміття двірник не прибирає зовсім. Вже декілька разів робили це самі - але скільки це буде тривати???

ОСББ ”Прирічна 5”, до якого переданий наш будинок, до речі - без згоди мешканців, зовсім не працює, і не тільки по цьому питанню.

Звертаємосо до вас з проханням розібратись, бо дуже соромно - будинок на березі Дніпра, в зоні відпочинку дорослих та дітей і таке неподобство!

З повагою,
мешканці під’їзду № 20