Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-4633 (4915411)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ та ВЖФ [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня

На сьогоднішній день не вивозиться сміття для переробки вже більше місяця. Майстер будинку каже,що проблема в компанії, що вивозить сміття.

На разі є лише сітка для переробки, але мешканці були б за більш детальне сотрування сміття, але маємо лише сітку, яку ще й не вивозять.